Deniz Taksi

Deniz Taksi

DenDen Denizcilik Deniz Taksi hizmetimizle, İstanbul'un karmaşık trafiğine takılmadan deniz yoluyla istediğiniz yere çok kısa bir sürede varabilirsiziz.

Deniz Taksi ile, İstanbul Boğazında ve Adalar'da iskelesi olan her yere 444 9 409 numaralı telefonumuzu 7/24 arayarak hızlı ulaşım sağlayabilirsiniz.

Deniz Taksi ile, İstanbul şehiriçi ve köprü trafiğine takılmadan belli zamanlarda istediğiniz iskelelerden personel servis taşımacılığıda yapabilrsiniz.

Müşteri Hizmetleri 444 9 409

/ /

DenDen Denizcilik ekibi olarak size her an yardımcı olmaya hazırız. 7/24 Müşteri Hizmetlerimiz ile görüşebilirsiniz.

Kaliteye İnanıyoruz

/ /
Beş Yıldız Hizmet

. Gezilerimizde her türlü soft ve alkollü içecek bulunmakta, ikram olarak çay ve kahve servisi yapılmaktadır.

Filo Kiralama da Özel İndirim

Birden fazla tekne kiralayacak gruplarımız için özel indirim uygulanmaktadır, Verdiğinizin tam karşılığı için DenDen 'den vazgeçemeyeceksiniz.

Son Gaz Eğlence

Kalite standartlarımıza uygun hizmet verdiğimiz organizasyonlarımızda dilediğiniz takdirde kişisel ya da kurumsal konsept tercihleri gerçekleştirilmektedir.

Son Sistem Ekipmanlar

Sürekli yenilenen teknelerimizle son sistem ekipmanlar ve teknolojik gereksinimleri karşılayacak şekilde dizayn edilmiştir.

100% Müşteri Memnuniyeti

Tüm müşteri gruplarımızda 100% Müşteri memnuniyeti esastır, Referanslarımızdan ve takipcimiz olan yüzlerce müşteriden birisi sizde olabilirsiniz.

Transfer

Hızlı ulaşım amaçlı transferlerimiz bulunmaktadır.