Özel Yüzme Turları

Özel Yüzme Turları

Yaz aylarında İstanbul’un sıcağından biraz olsun uzaklaşmak için tek çareniz havuzlar değil. Elbette boğazın serin sularında denize girebilirsiniz ve bunun için temiz bir sahil aramanıza gerek de yok. Biz sizin için çok Özel Yüzme Turları düzenliyor ve boğazın en elverişli lokasyonlarında yüzmenizi sağlıyoruz. Dilerseniz kendinize özel turlar da düzenleyebilir, dilediğiniz süreyle İstanbul ve yakın çevresindeki koylarda dostlarınızla Özel Yüzme Turları düzenleyebilirsiniz. Lüks bir yatla deniz ve güneşin keyfini çıkarabilmek için Den Den Denizciliğin benzersiz hizmetlerini tercih edebilir, konforun tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Özel Yüzme Turları, İstanbul ve çevresindeki yüzmek için onlarca gizli cennete yapılan bir yolculuktur. Dilerseniz bu turlarla tüm koyları ziyaret edip, hepsinin tadına bakabilir ya da sakin ve güzel bir koyda demirleyip, gözlerden uzak denize girebilirsiniz. Turlarımızda kiralayacağınız teknelerimiz Özel Yüzme Turları için ihtiyaç duyacağınız tüm donanıma sahiptir. Güneşlenmek için yatlarımızın güvertelerin hakim bir zeminde yer almaktadır ve dilerseniz seyir anında rüzgârı karşınıza alarak benzersiz bir deneyim yaşayabilirsiniz. Tabii duşlarımız sürekli aktif konumda olup, yeme – içme gibi ihtiyaçlarınız için tüm teknelerimizde gerekli donanım bulunmaktadır. Den Den Yatçılık, tüm yatlarında lüksün sınırlarını zorlamakta ve en mükemmel deneyim için gerekli tüm koşulları sağlamaktadır.

Özel Yüzme Turları Ne Kadar Sürer?

Firmamızın düzenlediği paket turların elbette belirlenecek süreleri olacaktır. Ancak, saatlik tekne kiralama metodu ile düzenleyeceğiniz Özel Yüzme Turları için bir süre ve rota sınırlaması yoktur. Dilediğiniz süreyle istediğiniz lokasyona seyahat edebilirsiniz. Ayrıca teknelerimizin saatlik kiralama prosedüründe kişi başı ücret ödenmez, tekne kapasitesi olarak beyan edilen kişi sayısı saat ücretine dahildir.

Yaz aylarında şehrin keşmekeşinden dakikalar içerisinde uzaklaşıp, adeta bambaşka bir dünyaya yelken açabileceğiniz Özel Yüzme Turları, İstanbul’a daha da tutkuyla bağlanmanızı sağlayacak. Hep izleyip içinde keyifle yüzemediğini suların keyfini çıkarmak için en iyi yöntem olan Özel Yüzme Turları şimdi Den Den Denizcilik kalitesi ve farkıyla sizlere sunuluyor. Yüksek teknolojili modern motor yatlarımızda, güler yüzlü ve deneyimli kadromuzun eşliğinde bu deneyimi yaşamak için hemen bizi arayın. Size en iyi hizmetleri sunmak üzere her zaman hizmetinizdeyiz.

Müşteri Hizmetleri 444 9 409

/ /

DenDen Denizcilik ekibi olarak size her an yardımcı olmaya hazırız. 7/24 Müşteri Hizmetlerimiz ile görüşebilirsiniz.

Kaliteye İnanıyoruz

/ /
Beş Yıldız Hizmet

. Gezilerimizde her türlü soft ve alkollü içecek bulunmakta, ikram olarak çay ve kahve servisi yapılmaktadır.

Filo Kiralama da Özel İndirim

Birden fazla tekne kiralayacak gruplarımız için özel indirim uygulanmaktadır, Verdiğinizin tam karşılığı için DenDen 'den vazgeçemeyeceksiniz.

Son Gaz Eğlence

Kalite standartlarımıza uygun hizmet verdiğimiz organizasyonlarımızda dilediğiniz takdirde kişisel ya da kurumsal konsept tercihleri gerçekleştirilmektedir.

Son Sistem Ekipmanlar

Sürekli yenilenen teknelerimizle son sistem ekipmanlar ve teknolojik gereksinimleri karşılayacak şekilde dizayn edilmiştir.

100% Müşteri Memnuniyeti

Tüm müşteri gruplarımızda 100% Müşteri memnuniyeti esastır, Referanslarımızdan ve takipcimiz olan yüzlerce müşteriden birisi sizde olabilirsiniz.

Transfer

Hızlı ulaşım amaçlı transferlerimiz bulunmaktadır.