Yemekli Tekne Turu

Yemekli Tekne Turu

Tekne turu, deniz tutkunlarının hayatının belli dönemlerinde, özellikle tatil yörelerinde yaşadıkları bir deneyimdir. Pekiyi İstanbul’da, çok başka yatlarda, lüksün zirvesinde bir tekne turu deneyimi yaşamaya ne dersiniz? Örneğin bir Yemekli Tekne Turu düzenleyebilir, dilerseniz eşiniz, aileniz ve sevdiklerinizle ya da iş ortaklarınızla kaliteli zamanlar geçirebilirsiniz. Den Den Denizcilik, elit bir restoranı sizin için denizin üzerine taşıyor ve üst kalite standartlarında Yemekli Tekne Turu hizmetleri ile sizlere her anı mükemmel tanımlanacak zamanlar vaat ediyor. Üstelik Yemekli Tekne Turu organizasyonlarımızda dilediğiniz rota üzerine veya tercih edeceğiniz bir lokasyonda hizmet alabiliyor ve misafirlerinizle birlikte dünyanın en güzel manzarasının eşliğinde eşsiz lezzetlere ulaşıyorsunuz.

Den Den Denizcilik olarak, Yemekli Tekne Turu organizasyonları için tüm yatlarımız kullanılabilmektedir. Hizmetlerimizin ortak noktası gerek sunum, gerekse içerik bakımından yemekli turlarımızın standartlarının lüks sınıf restoranlara eşdeğer olmasıdır. Tabii biz size değişebilir ve mükemmel bir manzarayı ek olarak sunuyoruz ki, bizim size sunacağımız bu eşsiz ortamı, hiçbir restoran sunamamaktadır. Usta şeflerin elinden çıkan benzersiz lezzetlerle buluşurken, hoş sohbet edeceğiniz ve çok iyi vakit geçireceğiniz Yemekli Tekne Turu hizmetlerimiz, Turizm alanında eğitimli ve deneyimli personeller tarafından sunulmakta ve kendinizi rahat hissetmeniz için tüm detaylar hassasiyetle planlanmaktadır.

Yemekli Tekne Turu organizasyonunu dilerseniz küçük gruplar için tercih edebileceğiniz gibi, örneğin şirketinizin moral yemeklerini veya hassas nitelikteki iş toplantılarınızı bu organizasyon dahilinde yapabilirsiniz. Biz her şartta sizin için Premium sınıfta hizmet üretiyor olacağız ki, referanslarımız arasında yer alan pek çok ünlü şahıs ve şirketin sürekli tercihi olan firmamız, ihtiyaçları her zaman en iyi biçimde karşılayabilmektedir.

Yemekli Tekne Turu organizasyonlarımız, 120 kadar verilebilmektedir. Katalog yatlardan bir tanesi olan mega Yatımızda mevcut donanımız kapsamında çok ciddi organizasyonlarınıza ev sahipliği yapabiliyor veya aileniz ve sevdiklerinizle yemek yiyebileceğiniz daha küçük kapasiteli yatlarımızı hizmetinize sunabiliyoruz.

Yemekli Tekne Turu size özel bir organizasyondur. Bu noktada hizmet standartları size özel belirlenecektir ve içeriğe dair tüm detaylara sizin karar verebilme opsiyonunuz mevcuttur. Bizimle konu hakkında doğrudan kontak kurarak detaylar hakkında daha detaylı bilgi alabilir, müsaitliğe göre uygun zaman için rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri 444 9 409

/ /

DenDen Denizcilik ekibi olarak size her an yardımcı olmaya hazırız. 7/24 Müşteri Hizmetlerimiz ile görüşebilirsiniz.

Kaliteye İnanıyoruz

/ /
Beş Yıldız Hizmet

. Gezilerimizde her türlü soft ve alkollü içecek bulunmakta, ikram olarak çay ve kahve servisi yapılmaktadır.

Filo Kiralama da Özel İndirim

Birden fazla tekne kiralayacak gruplarımız için özel indirim uygulanmaktadır, Verdiğinizin tam karşılığı için DenDen 'den vazgeçemeyeceksiniz.

Son Gaz Eğlence

Kalite standartlarımıza uygun hizmet verdiğimiz organizasyonlarımızda dilediğiniz takdirde kişisel ya da kurumsal konsept tercihleri gerçekleştirilmektedir.

Son Sistem Ekipmanlar

Sürekli yenilenen teknelerimizle son sistem ekipmanlar ve teknolojik gereksinimleri karşılayacak şekilde dizayn edilmiştir.

100% Müşteri Memnuniyeti

Tüm müşteri gruplarımızda 100% Müşteri memnuniyeti esastır, Referanslarımızdan ve takipcimiz olan yüzlerce müşteriden birisi sizde olabilirsiniz.

Transfer

Hızlı ulaşım amaçlı transferlerimiz bulunmaktadır.